اخبار گردشگری
غیرتی که اقتداری روی نام خلیج‌فارس داشت، در هر کلمه‌ای که از زبانش جاری می‌شود به خوبی هویداست؛ وقتی با تاکید می‌گوید «‌خلیج‌فارس، خلیج‌فارس است و بس!» یا وقتی مقابل حسنعلی منصور می‌ایستد و همین جمله را تکرار می‌کند...
چهار شنبه 28 فروردین 1398
احمد اقتداری مشهور به «پدر مطالعات خلیج فارس» در سن ۹۴ سالگی درگذشت.
چهار شنبه 28 فروردین 1398
مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران با همکاری دانشگاه علم و فرهنگ سیزدهمین همایش ملی علمی- فرهنگی خلیج فارس را به مناسبت روز ملی خلیج فارس روز 14 اردیبهشت با حضور استادان و چهره‌های مطرح علمی، پژوهشگران، دانشجویان ایرانی و خارجی، مقامات عالی‌رتبه کشوری در تهران برگزار می‌کند.
سه شنبه 27 فروردین 1398
کتاب گردشگری شهری و رویکردهای معطوف به شهر گردشگر در مراسم اختتامیه سیزدهمین دوره طرح ملی "ایران، مرز پرگهر" رونمایی شد.
سه شنبه 21 اسفند 1397
طرح ملی «ایران مرز پرگهر» نگاهی برای ساخت ایران امروز
سه شنبه 21 اسفند 1397
قابلیت طرح مرز پرگهر برای گذر از گردنه‌های سخت توسعه
سه شنبه 21 اسفند 1397
اختتامیه سیزدهمین دوره طرح ملی "ایران، مرز پرگهر" با محوریت شهر گردشگر با حضور معاون فرهنگی جهاددانشگاهی، معاون فرهنگی وزارت علم، تحقیقات و فناوری، شهردار شهر اصفهان، نماینده مجلس و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و جمعی از دانشجویان و علاقه‌مندان به حوزه گردشگری در دانشگاه تهران برگزارشد.
سه شنبه 21 اسفند 1397
12345678910...
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi