اخبار گردشگری
در همایش ملی علمی-فرهنگی خلیج فارس از سه مقاله برگزیده این دوره، تقدیر شد و این مقالات در پانل‌های عصر روز همایش ارائه شدند.
شنبه 15 اردیبهشت 1397
خلیج فارس به عنوان یکی از مهم‌ترین و پرآوازه‌ترین دریاهای جهان از جمله مواریث مادی و معنوی ایران و خاستگاه‌های تمدن مشرق زمین است که در قرن‌ها محملی برای ارتباطات بین‌فرهنگی و صلح‌محور بوده است.»
شنبه 15 اردیبهشت 1397
نعمت‌الله امامزاده سفیر تاجیکستان در جمهوری اسلامی ایران: در طی سه دهه گذشته، 160 سند همکاری در عرصه‌های مختلف با جمهوری اسلامی به امضاء رسیده است.
شنبه 15 اردیبهشت 1397
هر سال محورهای بیشتری به همایش خلیج فارس اضافه می‌شودهر سال به این همایش چند محور ویژه اضافه می‌شود که جا دارد هر کدام به صورت مفصل مورد توجه و بررسی قرار گیرند.
شنبه 15 اردیبهشت 1397
تغییر و تحریف نام تاریخی خلیج فارس اقدامی غیرعلمی و ضد تاریخی و مغایر با اسناد سازمان ملل و سایر نهادهای بین‌المللی است.
شنبه 15 اردیبهشت 1397
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی پیشنهاد ثبت جهانی همایش‌های ملی خلیج فارس در سازمان‌های جهانی را مطرح کرد.
شنبه 15 اردیبهشت 1397
رییس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از اجرایی شدن زود هنگام طرح تعطیلات زمستانی با هدف رونق گردشگری در استان‌های جنوبی کشور خبر داد.
شنبه 15 اردیبهشت 1397
حمدرضا موالی‌زاده دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور طی سخنانی خلیج فارس را به واسطه ویژگی های مهم و ارزشمند آن یک نوع «فرهنگ عمومی» دانست و افزود: این فرهنگ دستوری نیست، بلکه به صورت طبیعی در بستر جامعه شکل می‌گیرد.
شنبه 15 اردیبهشت 1397
عبدالکریم گراوند ـ استاندار بوشهر ـ در سخنانی در دوازدهمین همایش ملی علمی-فرهنگی خلیج فارس با بیان این‌که خلیج فارس به نماد همبستگی، اتحاد و غرور ملی ایران تبدیل شده است، اظهار کرد: غربی‌ها به خاطر تفرقه افکنی از نام جعلی استفاده می‌کنند و آرای غلط می‌دهند.
شنبه 15 اردیبهشت 1397
آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه بوشهر گفت: خلیج‌فارس در جغرافیا و تاریخ عمری حدود ۵۰۰هزار سال دارد، همه اذعان دارند که خلیج‌فارس محصول یک عملیات درون‌زمینی به واسطه جوشش آتش‌فشان در همین منطقه و سرازیر شدن آب‌های اقیانوس هند به پایین‌ترین فلات قاره جهان در عهد چهارم دوره زمین‌شناسی است.
شنبه 15 اردیبهشت 1397
دوازدهمین همایش‌ ملی علمی فرهنگی خلیج فارس در بوشهر با رویکرد گردشگری و تعاملات بین المللی آغاز به کار کرد.
شنبه 15 اردیبهشت 1397
رئیس مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران از برنامه هاي پيش روي دوازدهمین همایش ملی علمی-فرهنگی خلیج فارس كه به مناسبت روز ملی خلیج فارس در دانشگاه خلیج فارس بوشهر برگزار می شود، خبر داد.
یکشنبه 9 اردیبهشت 1397
12345678910...
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2015 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi