اخبار گردشگری
در راستای حمایت از گردشگری، تجهیزات، تاسیسات و ماشین‌آلات مربوط به این حوزه از پرداخت عوارض گمرکی معاف شدند.
شنبه 4 اسفند 1397
گردشگران و اتباع خارجی بدون ویزا و آزاد می‌توانند بین مناطق آزاد اروند و کیش تردد کنند.
شنبه 4 اسفند 1397
در بازارچه نوروزی کاخ مروارید ۳۰ غرفه دایر خواهد شد که در آنها صنایع دستی استان البرز عرضه می‌شود.
دوشنبه 29 بهمن 1397
شکل اسکان مسافران در مدارس محل اسکان فرهنگیان شایسته گردشگران اعم از فرهنگیان و غیر فرهنگیان نیست. در برخی از مدارس محل اسکان شاهد این هستیم که کلاس‌های درس تبدیل به محل اسکان برای مسافران شده است که شکل خوبی ندارد.
دوشنبه 29 بهمن 1397
ردشگران خارجی که وارد ایران می‌شوند به‌ویژه از کشورهایی که اختلاف ارزی زیادی با ما دارند با معضلات نقد کردن ارز مواجه می‌شوند. در تفاهم‌نامه‌ای که با معاونت سرمایه‌گذاری امضا شد، قرار شده است از طریق پلت‌فرم‌های بانکی کشور این مشکل حل شود.
یکشنبه 28 بهمن 1397
تعدادی از مدیران گردشگری چین به کرمان سفر کرده و دو روز در استان خواهند بود که برخی از این دفاتر گردشگری با ایران کار کرده و برخی نخستین بار است که با کرمان کار می‌کنند.
یکشنبه 28 بهمن 1397
چهارمین گردهمایی گروه‌های دانشجویی حامی گردشگری و حافظ میراث فرهنگی دانشگاه‌های کشور با موضوع «گردشگری در عصر تحول دیجیتال» چهارشنبه مورخ 24 بهمن 1397 در محل سالن اجتماعات شهرداری اصفهان برگزار شد.
شنبه 27 بهمن 1397
دبیر گردشگری الکترونیک استان اصفهان گفت: خدمات الکترونیک عنصر اصلی توسعه گردشگری است. رقابت در بازارهای جهانی برای گردشگری اهمیت جدی دارد که نیازمند موضوع دیجیتال یا الکترونیک است.
شنبه 27 بهمن 1397
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان ضمن بررسی چالش‌های عصر تحول دیجیتالی در گردشگری ایران پیشنهاد تشکیل گردهمایی بین المللی سالانه برای میراث ناملموس را در اصفهان ارائه کرد.
شنبه 27 بهمن 1397
رئیس مرکز گردشگری علمی فرهنگی دانشجویان جهاد دانشگاهی گفت: توسعه شیوه‌های نوین گردشگری به منظور حفظ میراث فرهنگی و توجه به این مقوله مهم در دانشگاه‌ها در دستور کار این مرکز قرار گرفته است.
شنبه 27 بهمن 1397
مدیرکل تبلیغات و بازاریابی گردشگری از آغاز پروژه نفوذ به بازار چین با اجرای طرح «سال نو چینی در ایران» خبر داد.
سه شنبه 23 بهمن 1397
سومین جشنواره صنایع دستی و هنرهای سنتی فجر پس از پنج روز با ارائه ۱۷۱ اثر در خانه هنرمندان ایران، با تقدیر از برگزیدگان این جشنواره به کار خود پایان داد
سه شنبه 23 بهمن 1397
برخی مناطق کشور برای زمان‌های پرتراکم سفر آماده نیست و تعطیلات آخر هفته گام موثرتری در این زمینه خواهد بود.
سه شنبه 23 بهمن 1397
12345678910...
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi