اخبار گردشگری
میرانتخابی گفت: با آنکه اجماع نظر بین مسئولین در خصوص ضرورت توسعه گردشگری وجود دارد اما عدم شناخت ظرفیت های استان و سیاست گذاری مناسب در خصوص مزیت های گردشگردی باعث اتلاف سرمایه های ملی و عدم جذب ثروت ملی در استان و به تبع آن در کشور شده است.
شنبه 17 آذر 1397
پژوهش جدیدی که سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) و کمیسیون سفر اروپا (UTC) انجام داده‌اند نشان می‌دهد گردشگری خروجی در ۶ کشور عربی عضو شورای همکاری خلیج فارس در سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته و این منطقه به یکی از مهم‌ترین خاستگاه‌های گردشگران ورودی به بسیاری از کشورهای جهان و خصوصا اروپا تبدیل شده است.
دوشنبه 12 آذر 1397
بخشی از پله‌های برج ایفل با قیمت ۱۶۹ هزار یورو در پاریس به فروش رسید.
دوشنبه 12 آذر 1397
بر اساس تازه‌ترین آمارهای ارائه شده از سازمان جهانی گردشگری، گسترش گردشگری می‌تواند رشد اقتصادی جهان را در سال‌های آتی مثبت کند.
دوشنبه 12 آذر 1397
دبیرکل سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) در پیامی به رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بر حمایت و پشتیبانی از توسعه گردشگری کشورمان تاکید کرده است.
دوشنبه 12 آذر 1397
برخی زباله‌های فله‌ای که از سوی کارخانه‌ها و نهاد‌ها در طبیعت‌ گیلان رها می‌شود، گردشگران را از آن منطقه دور می‌کند و از سوی دیگر، برخی از گردشگران نیز با رها کردن زباله در طبیعت، گردشگران بعدی را از ورود به آن منطقه منصرف می‌کنند.
دوشنبه 12 آذر 1397
در کشور ما به‌رغم وجود آثار تاریخی بی‌شمار تبلیغات اثربخشی انجام نمی‌شود.
دوشنبه 5 آذر 1397
ایران در فهرست نخست کشورهای مورد علاقه شهروندان این کشور برای سفرهای خارجی قرار دارد
دوشنبه 5 آذر 1397
در روستاهای هدف گردشگری نیز تسهیلات ارزان قیمت به متقاضیان طرح‌های گردشگری واگذار می‌شود
چهار شنبه 30 آبان 1397
برنامه استراتژیک اطلاع‌رسانی گردشگری در خارج از کشور» با همکاری وزارت امورخارجه خبر داد و اظهار کرد: «بحران ناشی از بازگشت تحریم‌های آمریکا در گردشگری پشت‌سر گذاشته شده و تردیدها برای سفر به ایران تداوم پیدا نکرده است
چهار شنبه 30 آبان 1397
12345678910...
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi