اخبار و برنامه های مرکز گردشگری
گردهمایی اوقات فراغت و گردشگری افراد دارای معلویت و سالمندان به همت انجمن پاراتورپارس، مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران و سازمان بهزیستی کشور روز شنبه مورخ 18/12/97 در سالن اجتماعات شهید صبوری معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی برگزار شد.
یکشنبه 19 اسفند 1397
نشست علمی- تخصصی با موضوع " تأثیر توسعه گردشگری بر اقتصاد ملی با رویکرد توسعه پایدار " هم‌زمان با برگزاری "دوازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته " از سومین مرحله سلسله نشست های چشم انداز صنعت گردشگری در ایران برگزار می شود.
شنبه 13 بهمن 1397
چهارمین گردهمایی گروه‌های دانشجویی حامی گردشگری و حافظ میراث فرهنگی دانشگاه‌های کشور در سطح منطقه‌ای با "موضوع گردشگری در عصر تحول دیجیتال" در استان اصفهان برگزار می‌گردد.
سه شنبه 9 بهمن 1397
رحیم یعقوب‌زاده گفت: آزمون جامع دوره‌های کوتاه‌مدت گردشگری با همکاری مرکز گردشگری علمی فرهنگی دانشجویان ایران در ۲۸ استان کشور به‌طور هم‌زمان با حضور ۴ هزار و ۸۰۵ متقاضی برگزار شد و در تلاش هستیم که برگزاری آزمون این دوره در بهمن‌ماه هم به این مرکز سپرده شود.
دوشنبه 2 مهر 1397
رحیم یعقوب زاده رییس مرکز گردشگری علمی فرهنگی دانشجویان ایران اظهار داشت ؛ در نظر است به منظور توسعه روابط علمی و فرهنگی میان دانشجویان و اساتید دانشگاهی ایران با مراکز علمی و دانشگاهی در کشورهای مختلف گردشگری میان دانشجویان ایران با برخی کشورهای دیگر تقویت شود و در این راستا این مرکز طرح بین المللی “پیوند” را طراحی کرده است. که البته لازم به ذکر است که این طرح به صورت دوجانبه اجرا میگردد .
دوشنبه 22 مرداد 1397
همایش نقش مهمانپذیری و هتل‌ها در صنعت گردشگری اصفهان چهارشنبه ۲۷ تیرماه به همت جهاددانشگاهی واحد اصفهان و با حضور فعالان بخش گردشگری، هتل داری، بوم گردی و دانشجویان در تالار دکتر شریعتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.
دوشنبه 8 مرداد 1397
فروردین ماه امسال پس از سیر صعودی قیمت ارز برای تامین ارز مسافرتی موردنیاز، مسئولان شرایط را مناسب ندانسته و تصمیمی جدید اتخاذ کردند. بر این اساس سهمیه 500یورویی برای مسافرت به کشورهای همسایه و نزدیک و سهمیه 1000یورویی برای مسافرت به کشورهای دور تعیین شد. این تصمیمی بود که از سوی دولت گرفته شد. دولتی که می‌توان گفت تاکنون بیشترین موج انتقادات در پی مشکلات اقتصادی و روند صعودی ارز در چند سال گذشته به ویژه چند ماهه اخیر متوجه او بوده است.
یکشنبه 7 مرداد 1397
تور دو روزه ییلاق گته چال (ییلاق سنگسر) در ارتفاعات پلور برگزار می شود
سه شنبه 22 خرداد 1397
به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران(ISTTA)، فصلنامه علمي "ميراث و گردشگري" به صاحب امتيازي جهاد دانشگاهي با هدف ترویج و انتشار یافته های علمی به منظور ارتقاء سطح آگاهی محققین و پژوهشگران از آخرین دستاوردها و مطالعات علمی –پژوهشی در تمامی موضوعات مرتبط با گردشگری مقاله می پذیرد.
سه شنبه 8 خرداد 1397
شماره پنجم فصلنامه میراث و گردشگری حاوی مقالات علمی در موضوعات گردشگري و مباحث مربوط به میراث فرهنگي منتشر شد.
سه شنبه 8 خرداد 1397
بجای طرح‌ها و برنامه‌های چند صد صفحه‌ای باید به اقدام و عمل روی آورد
دوشنبه 21 اسفند 1396
12345678910...
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi