اخبار و برنامه های مرکز گردشگری
بازدید دانشجویان دانشگاه هنر از باغ موزه ملی دفاع مقدس در قالب طرح ملی ایران مرز پرگهر (دوره نوزدهم)
دوشنبه 10 اردیبهشت 1403
رئیس جهاددانشگاهی استان بوشهر از برگزاری نوزدهمین دوره طرح ملی ایران مرز پرگهر در آستانه روز ملی خلیج فارس در این استان خبر داد.
یکشنبه 9 اردیبهشت 1403
دانشجویان خواهر دانشگاه قم، در راستای اجرای اولین دوره طرح ملی فن فرهنگ از "باغ ملی گیاه شناسی ایران و نمایشگاه هوا و فضای سپاه" ، بازدید کردند.
شنبه 19 اسفند 1402
شماری از دانشجویان دانشگاه علم و صنعت در راستای دوره نوزدهم طرح ملی ایران مرز پرگهر و در قالب طرح اردویی فن فرهنگ از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بازدید به عمل آوردند.
سه شنبه 15 اسفند 1402
کارکنان جهاددانشگاهی قم در منزل شهید آقازاده نژاد حضور یافتند و با خانواده این شهید بزرگوار دیدار کردند.
دوشنبه 16 بهمن 1402
رئیس جهاددانشگاهی واحد لرستان از اجرای نوزدهمین دوره طرح ملی «ایران مرز پرگهر» در استان خبر داد و گفت: این برنامه به دیدار با خانواده شهید مدافع حرم «اسماعیل غلامی یاراحمدی» اختصاص یافته است.
دوشنبه 16 بهمن 1402
در قالب طرح «ملی ایران، مرزپرگهر» صورت گرفت: بازدید مدیران جهاددانشگاهی از بندر عسلویه
شنبه 14 بهمن 1402
تعدادی از روسای واحدها، اعضای شورای معاونان جهاددانشگاهی و مدیران بخش‌های تخصصی جهاددانشگاهی در قالب طرح ملی «ایران، مرز پرگهر» از بندر عسلویه بازدید خواهند کرد.
یکشنبه 8 بهمن 1402
به منظور بررسی راهکارهای افزایش همکاری فی‌مابین و ایجاد هم افزایی های لازم به منظور توسعه فعالیت‌های مشترک بخصوص در حوزه فرهنگی با محوریت اردوهای «ایران، مرز پرگهر»، جلسه مشترکی بین جهاددانشگاهی و نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
سه شنبه 3 بهمن 1402
در راستای برنامه‌های معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی و به همت انجمن علمی - دانشجویی هتلداری، اردوی علمی - فرهنگی از استان فارس، ویژه دانشجویان رشته‌های هتلداری و گردشگری دانشگاه علم و فرهنگ به مدت پنج روز از تاریخ چهاردهم تا نوزدهم دی با حضور سی نفر از دانشجویان این رشته برگزار شد.
سه شنبه 3 بهمن 1402
آیین افتتاحیه اولین دوره اردوهای جهادی "مهرباران" توسط کانون دانشجویی مهر باران جهاد دانشگاهی استان لرستان و با هدف ترویج فرهنگ جهادی و توانمندسازی مناطق کم‌برخوردار، بیست و دوم آذرماه تحت عنوان طرح «پنج‌شنبه‌های جهادی» در سالن جلسات حوزه ریاست جهاددانشگاهی لرستان برگزار شد.
سه شنبه 19 دی 1402
دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور در قالب طرح ملی «ایران، مرز پرگهر» از مراکز هسته ای سازمان انرژی اتمی ایران بازدید خواهند کرد.
سه شنبه 19 دی 1402
به مناسبت شانزدهمین دوره طرح ملی «ایران، مرز پرگهر» انجام شد.
دوشنبه 27 آذر 1402
12345678910...
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi