جمعی از مستعدین برتر علمی شرکت کننده در دهمین همایش ملی "نخبگان فردا" به عنوان برنامه جنبی از مراکز علمی و فناوری و جاذبه های گردشگری منتخب بازدید کردند.
شنبه 1 آبان 1395
استاندار ایالت امسک روسیه گفت: کهگیلویه وبویراحمد ظرفیت های فراوانی برای سرمایه گذاری دارد
شنبه 1 آبان 1395
نخستین جشنواره مردمی انار و گردشگری فاروق در استان فارس برگزار شد.
شنبه 1 آبان 1395
جمعی از مستعدین برتر علمی شرکت کننده در دهمین همایش ملی "نخبگان فردا" به عنوان برنامه جنبی از مراکز علمی و فناوری و جاذبه های گردشگری منتخب بازدید کردند.
شنبه 1 آبان 1395
فصلنامه علمي– ترویجی "ميراث و گردشگري" به صاحب امتيازي جهاد دانشگاهي با هدف ترویج و انتشار یافته های علمی به منظور ارتقاء سطح آگاهی محققین و پژوهشگران از آخرین دستاوردها و مطالعات علمی –پژوهشی در تمامی موضوعات مرتبط با گردشگری مقاله می پذیرد.
یکشنبه 18 مهر 1395
چهاردهمين نشست از دومين دوره سلسله نشست‌های چشم انداز صنعت گردشگري در كشور با تمرکز بر مسائل مربوط به گردشگري و هويت جوانان توسط مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران برگزار شد.
دوشنبه 12 مهر 1395
نخستین کنفرانس بین المللی گردشگری، جغرافیا و باستان شناسی برگزار می­ گردد.
یکشنبه 6 تیر 1395
دومین همایش بین المللی و پنجمین همایش ملی گردشگری،جغرافیا و محیط زیست پایدار برگزار می شود.
یکشنبه 25 بهمن 1394
اولین سمینار بلند مدت HSE در کوهستان و طبیعت به مدت یک هفته از فردا-شنبه-درمشهد برگزار می گردد.
یکشنبه 25 بهمن 1394
دستیابی به آمار و اطلاعات برای موارد مختلفی از جمله برنامه‌ریزی نهادهای گوناگون حکومتی و اجتماعی از گذشته مورد توجه قرار داشته و تلاش‌های زیادی در این حوزه صورت گرفته است. امروزه نیز نقش آمار با توجه به رشد جهانی و گسترده‌ شدن اقتصاد جهانی و ارتباطات افزایش یافته است. در کشورهای جهان سوم مساله تهیه آمار همواره یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها بوده و در برخی موارد فقدان یک مرکز آماری مناسب برای جمع‌آوری اطلاعات مورد‌نیاز و در برخی موارد نقص و ضعف در این حوزه موجب شده است تا بخش‌های مختلف اقتصادی مربوطه کارآیی بالقوه خود را نداشته باشند.
شنبه 1 آبان 1395
ارشناسان اقتصادی معتقدند آزادسازی قیمت موجب افزایش سودآوری می‌شود و همین موضوع به بهبود کیفیت و کمیت زیرساخت‌های اقامتی منجر خواهد شد.
چهار شنبه 28 مهر 1395
طولانی‌ترین پله‌برقی جهان در چین راه‌اندازی شد.
شنبه 24 مهر 1395
در این مقاله سعی گردیده تا در خصوص نقش صنعت گردشگری بعنوان یک صنعت مولد و اشتغال زا مباحثی بیان گردد و همچنین وضعیت این صنعت در ایران کنکاش و علل عدم موفقیت متولیان صنعت گردشگری در رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده نیز نقد گردد.
چهار شنبه 31 شهریور 1395
این پژوهش به ارزیابی مناطق آزاد ایران به لحاظ جذب گردشگر و توسعه زیرساخت‌های گردشگری( مطالعه موردی منطقه آزاد قشم) ‌می‌پردازد. نوع تحقیق با توجه به ماهیت کاربردی و به لحاظ روش توصیفی- تحلیلی است.
یکشنبه 13 تیر 1395
هدف مقاله حاضر بررسی منافع و علایق انگلیس در منطقه خلیج فارس در فاصله بین دو جنگ جهانی و اقدامات این کشور در راستای حفظ این منافع می باشد.
یکشنبه 13 تیر 1395
هتل بین المللی قصر طلایی (مشهد مقدس) توسط مرحوم حاج محمود سزاوار بندی و فرزند ایشان حاج امیر سزاوار در سال 1386 پایه گذاری گردید.
یکشنبه 2 اسفند 1394
کمپ متین آباد بعنوان اولین کمپ طبیعی Eco camp در ایران بر اساس گردشگری پایدار و بر مبانی اولیه اکوتوریسم پایدار ایجاد شده است. کمپ متین آباد در 25 کیلومتری شمال نطنز و 60 کیلومتری جنوب شرقی کاشان قرار دارد.
یکشنبه 2 اسفند 1394
هتل سنتی عتیق اصفهان بازمانده از دوران قاجار می باشد. در تاریخ 1382/6/22 با شماره ثبت 10226 در لیست آثار ملی قرار گرفت. این خانه قدیمی با قدمت 200 ساله در محله شهشهان واقع شده است.
شنبه 1 اسفند 1394
/upload/file/tablighat.pdf
سایت تور لحظه آخری
فرخوان مقاله
تلگرام و اینستاگرام
سینا پرس
بازدیدهای علمی-فرهنگی نخبگان و استعدادهای برتر بنیاد ملی نخبگان
فراخوان مقاله فصلنامه علمی-ترویجی "میراث و گردشگری"
نگاه گردشگری
جاذبه های گردشگری
عضویت در سایت

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2015 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi