گفتگوهای چهاردهمین همایش ملی علمی- فرهنگی خلیج فارس/ گفتگو با دکتر محمد پناهی با موضوع "گردشگری سلامت در خلیج فارس"
دوشنبه 6 مرداد 1399 بازدید: 14
به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران(ISTTA)، اولین گفتگو از دومین پانل با موضوع "گردشگری و میراث فرهنگی در منطقه خلیج فارس" برگزار شد. در این نشست دکتر محمد پناهی، رئیس کارگروه خدمات تخصصی گردشگری سلامت، طبیعت‌درمانی و طب سنتی و دبیر سابق شورای راهبردی گردشگری سلامت کشور دیدگاه‌های خود را دربارۀ "جایگاه خلیج فارس در گردشگری سلامت" طی گفتگویی با دبیرخانه چهاردهمین همایش مطرح کرد. ایشان مسئولیت‌های اجرایی، مقالات و تحقیقات متعددی در حوزه طب سنتی در کارنامه خود دارند.
در این گفتگو وضعیت موجود و مطلوب گردشگری سلامت در ایران و خلیج فارس، توانمندی‌ها، شاخص‌ها و مسائل این نوع از گردشگری مطرح شده است.
گفتنی است با توجه به شیوع کرونا ویروس(کووید19) و تعطیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و براساس ابلاغ ستاد کرونا مبنی بر لغو کلیه همایش‌ها در کشور به دلیل رعایت ایمنی و سلامت شرکت‌کنندگان از ابتلا به این بیماری، دبیرخانه همایش ملی خلیج فارس، پانلهای تخصصی چهاردهمین همایش ملی خلیج فارس را در قالب مجموعه گفتگوهای مجازی برگزار می کند.d
 
لینک گفتگو با دکتر محمد پناهی در آپارات: https://www.aparat.com/v/5Ywym
 
 
 
 
 
 
 
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi