اخبار و برنامه های مرکز گردشگری
مدیر کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز حفظ معماری بناهای امامزادگان تاریخی را بسیار با اهمیت عنوان کرد و گفت: بنای امامزادگان تاریخی استان، ریشه‌های تاریخی و پرچم تشیع را در برابر دیدگان جهانیان و ادیان مختلف افراشته نگه داشته‌اند؛ اکنون این پرچم نزد ما به امانت است، امانتی که باید بدون کم و کاست به نسل‌های آینده سپرده شود.
سه شنبه 6 تیر 1402
دانشجویان دانشگاه خوارزمی در قالب طرح ملی«ایران مرز پرگهر» از مجتمع تولیدی تحقیقاتی سیناژن بازدید کردند.
شنبه 6 خرداد 1402
دانشجویان رشته مهندسی صنایع استان البرز در قالب طرح ایران مرز پرگهر از شرکت ایران خودرو دیدن کردند.
شنبه 16 اردیبهشت 1402
هجدهمین دوره طرح ملی «ایران، مرز پرگهر» و «اولین دوره جشنواره فرهنگی و هنری نهال» همزمان با روز دانشجو توسط مرکز گردشگری علمی-فرهنگی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی برگزار می‌شود.
سه شنبه 15 آذر 1401
برای اولین‌بار، گزارش جامع برگزاری هفده دوره طرح ملی «ایران، مرز پرگهر» توسط سازمان دانشجویان ایران منتشر شد.
سه شنبه 15 آذر 1401
در آیین افتتاحیه اولین دوره تورهای دانشجویی امید و مقاومت (تداوم) در قالب طرح «سرای امید، ایران» از خانواده‌های شهدای مدافع حرم، شهید غلامرضا لنگری‌زاده و شهید محمدعلی حسینی تجلیل شد.
سه شنبه 24 آبان 1401
جمال رحیمیان، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی و رضا فریدزاده، سرپرست سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی، در ادامه برگزاری طرح «سرای امید، ایران» به همراه تعدادی از اعضای جهاددانشگاهی با خانواده سردار شهید سیدحمیدرضا هاشمی، فرمانده اطلاعات سپاه استان سیستان و بلوچستان، دیدار و از این خانواده تقدیر کردند.
سه شنبه 24 آبان 1401
سردار محمدرضا حسنی سعدی از هم‌رزمان سردار حاج قاسم سلیمانی در افتتاحیه اولین دوره تورهای دانشجویی امید و مقاومت (تداوم) با حضور در گلزار شهدای کرمان به ذکر روایاتی از شهید سلیمانی پرداخت.
سه شنبه 24 آبان 1401
هدف اصلی این طرح کمک به ترویج مکتب حاج قاسم و شناساندن مبانی فرهنگی مقاومت و انقلاب اسلامی به جامعه دانشجویی است.
سه شنبه 24 آبان 1401
دکتر جمال رحیمیان، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور در آیین افتتاحیه نخستین دوره تورهای دانشجویی امید و مقاومت در قالب طرح هماهنگ " سرای امید، ایران" دانشجویان شرکت کننده در این مراسم را مورد خطاب قرار داد و گفت: برای زیارت مرقد کسی قدم برداشته‌اید که مظهر عطوفت و مهربانی در بین دوستان و اشداء علی الکفار هم در مقابل دشمنان بود.
سه شنبه 24 آبان 1401
تورهای دانشجویی امید و مقاومت (تداوم) در قالب طرح «سرای امید، ایران» توسط مرکز گردشگری علمی- فرهنگی سازمان دانشجویان ایران با همکاری جهاددانشگاهی واحد کرمان کار خود را آغاز کرد.
سه شنبه 24 آبان 1401
اولین دوره طرح ملی «سرای امید، ایران» با بازدید از گلزار شهدای کرمان و مزار شهید حاج قاسم سلیمانی و سایر جاذبه‌های گردشگری و مواریث استان کرمان برگزار می‌شود.
دوشنبه 2 آبان 1401
پوستر چهل و دومین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی با شعار « جهاددانشگاهی زیست بوم نوآوریِ نخبگان ایران» رونمایی شد.
سه شنبه 28 تیر 1401
12345678910...
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi