اخبار و برنامه های مرکز گردشگری
غلامرضا نوری قزلجه؛ عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاد‌دانشگاهی از غرفه مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران بازدید کرد.
شنبه 11 دی 1400
دکتر محمدرضا مجیدی دبیر مجمع مجالس آسیایی(APA) در نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاد‌دانشگاهی با اشاره به ظرفیت‌های جهاددانشگاهی در حوزه‌های مختلف، بر الزام پیوست بین‌الملل در مراکز جهاددانشگاهی تأکید کرد.
شنبه 11 دی 1400
در سومین روز از نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاد دانشگاهی ١۴٠٠ (هفتم دی)، مرکز گردشگری علمی -فرهنگی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی دومین تفاهم‌نامه خود را با انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی استان گیلان امضاء کرد.
چهار شنبه 8 دی 1400
چهارمین رویداد پانزدهمین جشنواره ملی خلیج‌فارس در قالب نشست تخصصی "نقش کنشگران اجتماعی در پاسداشت نام خلیج فارس" در نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاد دانشگاهی برگزار و در آن آسیب‌ها و فرصت‌هایی که در میزبانی قطر از جام جهانی فوتبال در حاشیه خلیج‌فارس برای ایران خواهد داشت، بررسی شد.
چهار شنبه 8 دی 1400
رییس مرکز گردشگری علمی – فرهنگی دانشجویان و کمیته ملی یونسکو در ایران در محل نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاددانشگاهی، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
سه شنبه 7 دی 1400
کارگاه تخصصی آموزش راهنمایان اردو (سطح 3) به صورت مجازی توسط مرکز گردشگری علمی - فرهنگی دانشجویان ایران با همکاری موسسه توسعه جهانگردی و گردشگری ورزشی برگزار مي‌شود.
یکشنبه 5 دی 1400
نشست بررسی توانمندی گردشگری سلامت در استان لرستان در قالب ششمین دوره سلسله نشست های چشم انداز صنعت گردشگری در ایران برگزار شد.
دوشنبه 29 آذر 1400
مدیر مرکز گردشگری علمی فرهنگی دانشجویان ایران در گفت و گو با رکنا گفت: متاسفانه کرونا تاثیر منفی بر صنعت گردشگری گذاشته است. اکنون چیزی حدود 65 دصد از آثار باستانی کل کشور، و بیش تر از 70 درصد آثار باستانی تهران دچار فرسودگی شده است.
دوشنبه 22 آذر 1400
وبینار نقش گردشگری در اشتغال و کارآفرینی دانشجویان به مناسبت هفته پژوهش برگزار می شود.
یکشنبه 21 آذر 1400
هفتادوهشتمین نشست در قالب سلسله نشست‌های "چشم‌انداز گردشگری در ایران" با موضوع گفتگو با گروه گردشگری دانشجویی Rt adventures دانشگاه گیلان برگزار شد.
چهار شنبه 17 آذر 1400
به مناسبت 16 آذر نشست هفتاد و هشتم از ششمین دوره سلسله نشست‌های چشم‌انداز صنعت گردشگری در ایران به همت مرکز گردشگری علمی ـ فرهنگی دانشجویان ایران برگزار می شود.
یکشنبه 14 آذر 1400
فراخوان مقالات پانزدهمین جشنواره ملی خليج‌فارس منتشر شد.
شنبه 29 آبان 1400
12345678910...
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi