گفتگو با احمد کریمی با موضوع " طبیعت‌گردی و مسئولیت‌های اجتماعی "
سه شنبه 31 فروردین 1400 بازدید: 2131

به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران(ISTTA)، نشست تخصصی با موضوع طبیعت‌گردی و مسئولیت‌های اجتماعی توسط مرکز گردشگری با همکاری رسانه بوم جهاددانشگاهی برگزار شد.
در این نشست که به صورت گفتگوی استودیویی برگزار شد احمد کریمی طبیعت‌گرد، عکاس طبیعت، کارشناس زمین‌شناسی و کارشناس نجوم به ویژگی‌های سفر مسئولانه، معرفی اکوتوریست و بوم‌گرد، تمایز اکوتوریسم و طبیعت‌گردی، راهبردهای کاهش یا حذف آسیب‌های رفتاری و فیزیکی بر گونه‌های غیرانسانی در طبیعت و نیز جوامع میزبان محلی و مؤلفه‌های مسئولیت‌پذیری در طبیعت‌گردی و آموزش‌هایی به آحاد مردم دراین‌خصوص، حفاظت از فرهنگ بومي، زيستگاه‌هاي حيات وحش و گونه‌هاي در خطر انقراض مناطق، بررسی اثرات مثبت و منفی زیست‌محیطی بر جامعه انسانی، اشتغال، رفاه و درآمد جوامع محلی و  .... پرداخت.
این گفتگو سه شنبه مورخ 31 فروردین 1400 در استودیو مبین سازمان فعالیت‌های قرآنی جهاددانشگاهی برگزار شد که اصل گفتگو متعاقباً به صورت ویدئویی و متنی منتشر خواهد شد.
 

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi