جشنواره ملی ایران‌بانان برگزار می‌شود
دوشنبه 16 فروردین 1400 بازدید: 687

 جشنواره ملی «ایران‌بانان» با همکاری شورای هماهنگی و دفتر امور مجامع و تشکل‌های مردم‌نهاد وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی برگزار می‌شود.

به گزارش مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (ISTTA) به نقل از روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی، دبیرخانه جشنواره ایران‌بانان از انجمن‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی دعوت می‌کند، برای این جشنواره گزارش برنامه‌ها و عملکرد‌های دوسالانه خود را به نشانی دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
فعالیت‌های نوروزی (سمن‌ها، سین هشتم)، میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، توانمندسازی و جذب مشارکت‌های مردمی، اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی، فعالیت در مناطق کم‌برخوردار روستایی و فعالیت‌های زمان بحران، محور‌های این جشنواره هستند.
 
شرکت برای انجمن‌های حوزه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آزاد است، گزارش‌های دریافتی در قالب فرمت ارسالی دبیرخانه پذیرفته می‌شود، گزارش‌های دریافتی باید به نشانی دبیرخانه و نشانی تلگرامی اعلامی جشنواره ارسال شود که نشانی سایت www.chtngos.com و نشانی تلگرام دبیرخانه t.me/chtngo است.
 
مهلت ارسال آثار اردیبهشت ۱۴۰۰ تا ۲ مرداد ۱۴۰۰ است، انتخاب و داوری آثار ۱۶ تا ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ انجام می‌شود و اختتامیه جشنواره ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.
 
دبیرخانه این جشنوراه در تهران، خیابان آزادی، تقاطع یادگار امام وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، ساختمان شماره ۲ دفتر امور مجامع و تشکل‌های مردم‌نهاد واقع شده است.
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi