مشارکت مرکز گردشگری علمی – فرهنگی دانشجویان ایران در دومین کنفرانس بین‌المللی بیابان لوت با رویکرد گردشگری
یکشنبه 17 اسفند 1399 بازدید: 110


به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی – فرهنگی دانشجویان ایران (ISTTA) ، مرکز گردشگری علمی – فرهنگی دانشجویان ایران در راستای توسعه فعالیت‌های علمی خود و همکاری با دیگر مراکز علمی کشور، در برگزاری دومین کنفرانس بین‌المللی بیابان لوت با رویکرد گردشگری مشارکت خواهد کرد.

در جلسه هماهنگی دبیرخانه این همایش که به صورت حضوری و مجازی برگزار شد، مقرر شد تا مرکز گردشگری در برگزاری پیش‌نشست‌های تخصصی همایش، اجرای کارگاه‌های آموزشی، اطلاع‌رسانی و برگزاری اردوهای دانشجویی ویژه به مقصد کویر (در‌صورتِ امکان با توجه به شرایط کرونایی) چاپ تعدادی از مقالات برگزیده همایش در فصلنامه میراث و گردشگری با دبیرخانه همایش همکاری کند.

ارتقای موقعیت گردشگری استان‌های مجاور کویر لوت در سطح ملی و بین‌المللی، آشنایی متولیان گردشگری استان با تأکید بر افزایش اثربخشی آموزش‌های علمی و حوزه‌های فناوری‌های نوین گردشگری، افزایش سهم گردشگری از تولید ناخالص داخلی استان‌های مجاور کویر لوت، هم‌افزایی بین بخش اقتصادی و اداری دخیل در گردشگری استان و خلق برند گردشگری استان‌های مجاور کویر لوت و بیابان لوت و معرفی در سطح بین‌المللی ازجمله اهداف این همایش هستند.

گفتنی است دومین کنفرانس بین‌المللی بیابان لوت با رویکرد گردشگری در تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ در شهر زاهدان برگزار خواهد شد.
 

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi