«گردشگری فرهنگ» به بحث گذاشته می‌شود
شنبه 5 مهر 1399 بازدید: 270
نشست تخصصی «گردشگری فرهنگ» همزمان با روز جهانی گردشگری در پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی برگزار می‌شود.
به گزارش مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران (ISTTA) به نقل از خبرگزاری ایسنا، محمدحسین ایمانی‌خوشخو ـ رییس پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی جهاددانشگاهی گفت: به عنوان تنها پارک ملی و تخصصی در حوزه فرهنگ، در راستای انجام رسالت خویش، گردشگری را به عنوان یکی از فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی کشور در نظر داریم. از این‌رو با هدف توسعه و ارتقای فعالیت‌های حوزه گردشگری، امسال با توجه به تغییرات و شرایطی که به دلیل ویروس کرونا در گردشگری سطح جهانی رخ داده است، متفاوت از سال‌های قبل برای جلسات مباحثه، مناظره و بهره‌مندی از خرد جمعی در حوزه گردشگری برنامه‌ریزی کرده‌ایم.
او افزود: نشست هم‌اندیشی «گردشگری فرهنگ» با حضور استادان، خبرگان و برجستگان حوزه گردشگری و فرهنگ، به رویکرد جدیدی در مطالعات گردشگری اشاره می‌کند و آن گردشگری فرهنگ است. با وجود توجه و مطالعات بسیاری که در حوزه فرهنگ و گردشگری انجام شده است، رویکرد متفاوتی به فرهنگ وجود دارد که می تواند دریچه جدیدی را بر روی پژوهش‌های گردشگری ایجاد کند.
نشست هم‌اندیشی «گردشگری فرهنگ» با حضور استادان ۷و محققان و اندیشمندان این حوزه در دانشگاه علم و فرهنگ، با همکاری پژوهشکده نظر، دانشگاه یزد و انجمن علمی گردشگری ایران، روز یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰ صبح از سوی پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی برگزار می‌شود. این نشست به صورت زنده از سایت پارک به نشانی ICCIP.ir پخش می‌شود.d
 
 
 

 

 

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi