نخستين طرح ملي "گردشگران دوچرخه سوار"
یکشنبه 13 دی 1394 بازدید: 2045

به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی - فرهنگی دانشجویان ایران(istta)- نخستین طرح ملی دانشجویی "دوچرخه سواران گردشگر" با هدف گسترش فرهنگ دوچرخه سواری و گردشگری در میان دانشجویان کشور و برقراری پیوند دانشجویان با فرهنگ مردم جای جای ایران بزرگ و سایر نقاط دنیا (ترجيحا كشورهاي عضو اكو) برگزار می شود.
در كنار وسايل نقليه چون اتومبيل،‌ هواپيما و كشتي كه براي گردشگري مورد استفاده اند،‌ وسيله گردشگري مي تواند دوچرخه باشد كه گردشگر دوچرخه را با توان و نيروي جسمي اش به حركت در مي آورد و با محيط پيرامون از نزديك رابطه برقرار مي كند و همه چيز را به نحو شايسته اي مي آموزد و سرانجام دستاوردهاي ارزنده اي كسب مي كند كه در سفر با وسايل ديگر نقليه به آن تجارب دست نخواهد يافت.
گروه هاي دانشجويي و دانشجويان علاقه مند به سفر با دوچرخه مي توانند، ضمن پركردن فرم ثبت نام موجود در سایت، آن را به ایمیل دبيرخانه جشنواره به نشاني  Bicycle@istta.irارسال و یا به شماره 66491586-021  فکس نمایند.
دبيرخانه جشنواره از تمامي دانشجويان و گروههاي دانشجويي فعال مرتبط تقاضا دارد تا در صورت تمايل تا پايان 15 اسفند 1390 نسبت به ثبت نام براي حضور در اين طرح اقدام نمايند.
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.istta.ir مراجعه نمایند و یا با شماره تلفنهای 66491222-021 و 66491136-021 تماس حاصل فرمایند.

 

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi