کتاب جاذبه‌های گردشگری ایران به زبان روسی منتشر شد
شنبه 19 خرداد 1403 بازدید: 6
به گزارش ایرنا، کتاب جاذبه‌های گردشگری ایران با هدف آشنایی مردم روسیه با ظرفیت‌های گردشگری و فرهنگ و تمدن کشورمان به زبان روسی منتشر شد.
مدیر بنیاد مطالعات اسلامی ابن‌سینا روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن اعلام این خبر گفت:‌ این کتاب،‌ تنها اثر به زبان روسی درباره جاذبه‌های گردشگری ایران است که با مقدمه‌ای از کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو منتشر شد.
حمید هادوی افزود:‌ این کتاب توسط انتشارات صدرا با حمایت بنیاد ابن‌سینا و همکاری سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو منتشر شد.
مدیر بنیاد مطالعات اسلامی ابن‌سینا یادآور شد: مبنای این اثر، کتابی است که سالیان قبل از سوی سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو چاپ شده بود؛ با این تفاوت که در نسخه جدید، بازنگری مفصلی صورت گرفته و اطلاعات و تصاویر آن بروز رسانی شده است.
هادوی خاطرنشان کرد:‌ بدین ترتیب،‌ مخاطبان روس‌زبان اطلاعات مورد نیاز درباره مکان‌های تاریخی و فرهنگی، مذهبی ایران و غذاهای ایرانی را همراه با تصاویر در اختیار خواهند داشت.
مدیر بنیاد مطالعات اسلامی ابن‌سینا خاطرنشان کرد:‌ این کتاب با مقدمه‌ای از آقای کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران منتشر شده است.
هادوی افزود: این کتاب تمام رنگی در ۱۹۲ صفحه منتشر شده و همچنین تصاویری از مکان‌های دیدنی و شخصیت های مهم و تأثیرگذار ایران همراه با توضیحات را در برمی‌گیرد. 
مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 istta.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir , Graphic by Yousefi
logo-samandehi