فراخوان مقاله فصلنامه علمی-ترویجی "میراث و گردشگری"
فصلنامه علمي– ترویجی "ميراث و گردشگري" به صاحب امتيازي مرکز گردشگري علمي– فرهنگي دانشجويان ايران وابسته به جهاد دانشگاهي فعالیت خود را از سر می گیرد.
تاریخ: شنبه 18 مهر 1394
وضعیت برنامه: در دست اجرا

به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- فصلنامه علمي– ترویجی "ميراث و گردشگري" (در مرحله اخذ مجوز علمی-پژوهشی) با هدف افزايش سرانه توليد علمي در حوزه ميراث فرهنگي و گردشگری، از همه اساتيد، پژوهشگران، دانشجويان و کلیه کسانی که به نوعی با مقوله ميراث فرهنگي و گردشگري در تعامل می باشند مقاله می پذیرد.

فصلنامه علمی- ترویجی میراث و گردشگری با تلاش مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران و با هدف ترویج و انتشار یافته های علمی مبتنی بر پژوهش در تمامی موضوعات مرتبط با گردشگری به منظور ارتقاء سطح آگاهی محققین، پژوهشگران از آخرین پیشرفت ها، دستاوردها و مطالعات پژوهشی-علمی به چاپ می رسد.

علاقه مندان می توانند مقاله هاي خود را به نشاني: تهران، خيابان انقلاب اسلامي، خيايان فخررازي، خيابان شهداي ژاندارمري شرقي، پلاک 72، طبقه دوم، مرکز گردشگري علمي– فرهنگي دانشجويان ايران، فصلنامه علمي– ترویجی "ميراث و گردشگري" يا آدرس الکترونيک فصلنامه (TOURISMGEO@ISTTA.IR) ارسال نمايند. مقالات ارسالی نويسندگان مي‌بايست بر اساس راهنماي تدوين، ارسال و پذيرش مقالات  تنظیم گردد تا پس از اعمال ارزیابی های اولیه و داوري نهایی، منتشر شود.

جهت دریافت فایل pdf راهنمای تدوین، ارسال و پذیرش مقالات کلیک نمایید.

گالری تصاویرنظرات شما پیرامون خبرامتیاز به خبرارسال به دوست