تبلیغات در ایستا

چگونگی نمایش آگهی در سایت ایستا
بنرها و تصاویر تبلیغاتی در اندازه های مختلف با فرمت فلش طراحی شده است که در طول شبانه روز در پایین صفحه اصلی سایت و صفحه مخصوص تبلیغات و خدمات گردشگری نمایش داده می شود. این فرمت به دو صورت بنر متحرک در صفحه اصلی و معرفی کامل آگهی در صفحه تبلیغات و خدمات گردشگری می باشد که قیمت های آن در جدول ذیل نمایش داده شده است.
* پرداخت آبونمان یا حق عضویت در بخش درج آگهی سایت الزامی است که بصورت سه ماهه، شش ماهه، نه ماهه به ترتیب 1/000/000، 1/500/000و 2/000/000 ریال می باشد.
قیمت نمایش آگهی در سایت ایستا
جدول قیمت نمایش آگهی بر اساس تعداد روزها در صفحه اصلی و صفحه مخصوص تبلیغات و خدمات گردشگری سایت
ردیف
مدت نمایش (ماه)
نوع نمایش
قیمت به ریال
1
1 ماه
تک عکس بصورت بنر متحرک
1.500.000
1- 1
1 ماه
معرفی کامل در صفحه تبلیغات و خدمات گردشگری
2.000.000
2
3 ماه
تک عکس بصورت بنر متحرک
2.000.000
2-2
3 ماه
معرفی کامل در صفحه تبلیغات و خدمات گردشگری
3.000.000
3
6 ماه
تک عکس بصورت بنر متحرک
3.000.000
3 - 3
6 ماه
معرفی کامل در صفحه تبلیغات و خدمات گردشگری
4.000.000
4
9 ماه
تک عکس بصورت بنر متحرک
4.000.000
4 - 4
9 ماه
معرفی کامل در صفحه تبلیغات و خدمات گردشگری
5.000.000

مشخصات تصاویر
 اندازه تصاویر 280 پیکسل در عرض و 80 پیکسل در طول ( 80*280 ) است و حداکثر حجم قابل قبول برای تصاویر (KB) می‌باشد.تصاویر در فرمت GPG باشند. لازم به ذکر است که در صورتی که حجم فایل تصاویر بالاتر از اندازه مشخص شده باشد آگهی فعال نخواهد شد. تصاویر فلش فقط میتوانند حاوی یک لینک باشند که پس از کلیک کاربر فعال شود.

نحوه سفارش آگهی
جهت سفارش آگهی کافیست با توجه به ردیف تبلیغاتی مدنظرتان مبلغ آنرا به حساب بانکی اشاره در همین صفحه واریز نمایید و مشخصات مبلغ واریزی (تاریخ، مبلغ واریزی و...) را همراه با تصاویر آگهی و لینک مرتبط با آن به ایمیل بخش تبلیغات ارسال نمایید. واریزی و همچنین آگهی ارسال شده بررسی و ظرف دو تا سه روز کاری آگهی شما فعال خواهد شد. به محض فعال شدن آگهی ایمیلی جهت اطلاع شما ارسال خواهد شد.
جهت اطلاعات بیشتر و سفارش آگهی می‌توانید با
@tablighsait_bot  تماس حاصل کنید.
قوانین و شرایط جذب آگهی
  • از پذیرش آگهی سایتهای  حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.
  • نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه و هزینه تبلیغات در حساب مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران انجام پذير خواهد بود.
  • هر آگهی تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.
  • مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده می‌باشد و در عین حال در قبول تصاویر و آگهی مختار است.
  • طراحی فلش بر عهده مرکز گردشگری علمی – فرهنگی دانشجویان ایران می باشد و در صورت نیاز تیم سایت آماده همکاری جهت طراحی فلش می‌باشد که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.
  • در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی  یا وزرات ارشاد)  نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
  • پیشنهاد میکنیم قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیریت سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیاناً از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.
واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است. وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد. همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید. مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای این مرکز نخواهد داشت.